На Житомирщині триває перевірка стану та готовності укриттів

Звертаємо увагу керівників громад, підприємств та закладів, які мають приміщення, що визначені як бомбосховище, як укриття в підвальних, напівпідвальних приміщеннях  і можуть слугувати найпростішими укриттями для людей на випадок повітряної тривоги!

09:49 16.06.2023

До уваги ВПО та громад Житомирщини! Розпочато відбір проєктів інструментів CIVIC TECH для підтримки малого та мікробізнесу

Act to Support – це акселераційна програма та конкурс проєктів цифрових інструментів, спрямованих на підтримку ВПО, зокрема молоді, малого та мікробізнесу, та громад, які приймають переселенців.

08:53 15.06.2023

#Безбар’єрність: В Коростені відбулось відкриття гінекологічного кабінету безбар’єрного доступу для жінок

Сьогодні на базі КНП “Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради” відбулося офіційне відкриття гінекологічного кабінету безбар’єрного доступу для жінок, які постраждали від гендерно-обумовленого насильства.

08:53 15.06.2023

#безбар’єрність: У Бердичівській міській лікарні запрацював гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу

На базі акушерського відділення КНП “Бердичівська міська лікарня”, розташованого у “Центрі жінки”, почав функціонувати гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу.

08:51 15.06.2023

Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області ЗАСТЕРІГАЄ!

Внаслідок терористичного знищення Каховської ГЕС у Херсонській, Миколаївській, Запорізькій областях та на Дніпропетровщині спостерігається масовий мор риби. Десятки тисяч риб залишилися на обмілілих водоймах. Велика ймовірність загибелі риби найближчими днями може скластися і в інших постраждалих регіонах країни.

15:14 14.06.2023

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг в.о. начальника ГУ ДПС у Житомирській області

В.о. начальника ГУ ДПС у Житомирській області Теодозія Чернецька під час брифінгу на майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА розповіла про податкові відносини в умовах воєнного стану.

15:06 08.06.2023