Дата: від до Скинути

Команда Горщиківського ліцею – бронзовий призер фінальних змагань з футболу серед допризовної молоді  на Кубок Міністра оборони України

Команда Горщиківського ліцею – бронзовий призер фінальних змагань з футболу серед допризовної молоді на Кубок Міністра оборони України

19 травня на базі ФОК «Динамо» м. Житомир відбулись фінальні змагання з футболу серед допризовної молоді на Кубок Міністра оборони України.

09:22 23.05.2023

Кібербезпека під час війни. Відео

МКІП разом з Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки та Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України підготувало ряд інформаційних матеріалів щодо кібербезпеки під час війни.

15:39 22.05.2023

#Stopшахрайство: Як уберегтися від мобільного шахрайства? Фішинг. Поповнення рахунку. Онлайн-шопінг

Без мобільного телефону важко уявити сучасну людину. Мобільний телефон дозволяє, не виходячи з дому, зробити замовлення в онлайн-магазині, кафе, оплатити комунальні платежі, оформити соціальну допомогу, або замовити довідку тощо. Але, крім цього, телефон дає можливість шахраям ошукати громадян. Про те, які є види мобільних шахрайств та як себе від них уберегти:

15:03 22.05.2023

#Stopшахрайство: Як не стати жертвою шахраїв в інтернеті та що робити, якщо ви потрапили у пастку

Важко уявити сучасний світ без інтернету. Всесвітня павутина заполонила мало не всі сфери життя. А у 2020 році у зв’язку із поширенням коронавірусу сфери торгівлі та послуг поступово перекочували в систему online.

15:02 22.05.2023

09:51 19.05.2023

Жителі Горщиківської громади взяли участь у Всеукраїнському флешмобі "Вдягни вишиванку"

Як і обіцяли виставляємо фотографії справжніх патріотів своєї землі, учасників Всеукраїнського флешмобу "Вдягни вишиванку" від Горщиківської територіальної громади, які надіслали свої світлини на адресу адміністратора офіційного сайту громади.

18:22 18.05.2023

Шановні жителі Горщиківської територіальної громади!

З нагоди Дня вишиванки запрошуємо вас долучитись та одягнути 18 травня вишиванку на навчання, на роботу, навіть просто вдома та надіслати фотографії на електронну адресу [email protected] (обов’язково вказати тему листа - Вишиванка 2023).

13:59 17.05.2023