Дата: від до Скинути

#Stopшахрайство: Як уберегтися від мобільного шахрайства? Акції. Дублікати Sim-карти. Дзвінки

Без мобільного телефону важко уявити сучасну людину. Мобільний телефон дозволяє, не виходячи з дому, зробити замовлення в онлайн-магазині, кафе, оплатити комунальні платежі, оформити соціальну допомогу, або замовити довідку тощо. Але, крім цього, телефон дає можливість шахраям ошукати громадян. Про те, які є види мобільних шахрайств та як себе від них уберегти:

13:37 16.05.2023

Чат-бот «Інтерактивний інспектор»

Коростенське районне управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області звертає увагу суб’єктів господарювання на можливість використання у своїй діяльності, пов’язаній із забезпеченням вимог пожежної та техногенної безпеки, чат-боту «Інтерактивний інспектор», який функціонує на базі популярного месенджера «Телеграм».

11:00 15.05.2023

На Житомирщині за сприяння Фонду ООН вже створені 4 мобільних бригади протидії домашньому насильству

На сьогодні Житомирська область є одним з найактивніших учасників протидії домашньому насильству в Україні. За останні кілька років в області створені та реалізовується низка ініціатив, які допомагають постраждалим внаслідок насильства знаходити підтримку та захист. Частина таких програм стали можливі завдяки міжнародним організаціям, серед яких – Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA).

12:27 09.05.2023

«Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу»: Укрпошта випустила нову марку на честь Захисників України

Уже понад рік усі історично важливі та пам’ятні дати Україна вшановує в умовах повномасштабної війни, яку розгорнула росія. Українському народу доводиться відчувати на собі істинність тези про «циклічність історії», адже російська федерація, яка сотні років намагається поневолити Україну, у ХХІ сторіччі знову посягнула на нашу територіальну цілісність та незалежність, прагнучи позбавити самоідентифікації, рідної мови, віри, традицій.

08:48 08.05.2023

Інформаційні матеріали до Дня пам’яті та примирення 8 травня – 2023

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.

08:00 08.05.2023

Реєстр надавачів соціальних послуг

До уваги надавачів соціальних послуг та представників уповноважених органів з питань соціального захисту населення органів місцевого самоврядування, обласних, Київської міської держадміністрацій, районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів сільських, селищних, міських рад.

13:55 05.05.2023

#ГвардіяНаступу: РУБІЖ

24 лютого 2022 року ротна тактична група бригади першою прийняла бій з російськими спецпризначенцями в районі аеропорту «Антонов» (Гостомель), що відіграло важливу роль в обороні столиці. Бійці бригади не дозволили окупантам розгорнути основні сили в безпосередній близькості до Києва. Тоді було знищено п’ять та пошкоджено один російський гелікоптер, а також знищено близько роти особового складу противника.

11:19 04.05.2023

Верховна Рада продовжила дію воєнного стану та строк мобілізації ще на 90 днів

Відповідні проекти законів «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» (№ 9259) та «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку проведення загальної мобілізації» (№ 9260) підтримали 324 та 333 парламентарії відповідно.

11:18 04.05.2023