Всесвітній день серця: як розпізнати інфаркт і знизити ризик його виникнення?

Серцево-судинні захворювання є основною причиною смерті в усьому світі. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, у 2019 році від серцево-судинних захворювань померло 17,9 млн людей, що становить 32% усіх смертей у світі. З цих смертей 85% були спричинені інфарктом та інсультом.

13:30 30.09.2022

Важливо!

Постійно спілкуйтеся з малечею про правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів!

13:27 30.09.2022

В пам’ять трагедії Бабиного Яру

29 вересня 2022 року виповнюється 81-ті роковини однієї з найтрагічніших сторінок  в історії ХХ століття – початку масових розстрілів мирного населення, вчинених гітлерівцями в урочищі Бабин Яр під час окупації Києва у 1941-1943 роках.

09:05 29.09.2022

Безбар’єрність: система відновлення та збереження психічного здоров’я забезпечить доступ до якісної допомоги

Потужний стрес і травматичний досвід, які породжує війна, – це також бар’єри, що стають на шляху до повноцінного і здорового життя. Щоб ці бар’єри усувати, потрібно піклуватися про психічне здоров’я. А в широкому плані – потрібна система відновлення та збереження психічного здоров’я, яка забезпечить доступ до якісної допомоги всім, хто її потребує. І ця система також має бути безбар’єрною, тобто відкритою до людей, мати різні «точки входу» та пропонувати послуги для різних користувачів.

19:09 28.09.2022

З перших днів війни Житомирщина надає прихисток та підтримує осіб з інвалідністю,— Наталія Остапченко

23 вересня перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко зустрілася з Урядовим уповноваженим з прав осіб з інвалідністю Тетяною Баранцовою.

11:35 26.09.2022

Держенергонагляд нагадує основні правила ощадливого використання електроенергії

На сьогоднішній день питання впровадження енергозберігаючих практик у повсякденному житті набуває дедалі більшої актуальності. Відтак, серед населення наразі гостро постає питання щодо енергозбереження та, відповідно, економії енергоресурсів, у тому числі споживання електроенергії. Адже це не лише економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі, а також збереження довкілля для наших нащадків.

10:48 26.09.2022

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими інформує

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими оприлюднив дорожню карту дій родичів, якщо хтось із родичів, який зарахований до лав ЗС України (в тому числі ТрО), правоохоронних органів, пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув.

10:14 26.09.2022

Надихнись Україною! ВІДЕО

З метою підтримки туристичної галузі та стимуляції туристичного сегменту економіки,Державне агентство  розвитку туризму України організовує  соціальну рекламну кампанію під гаслом «Надихнись Україною!»

09:11 16.09.2022

До уваги ЗМІ Житомирщини! Встигніть долучитися до конкурсу журналістських робіт про децентралізацію

Як повідомляє Міністерство розвитку громад та територій України, 30 вересня о 18:00 завершується прийом конкурсних робіт для участі у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади», який проводиться вже шостий рік поспіль за підтримки Ради Європи та ГО «Інтерньюз-Україна».

16:01 15.09.2022