МОЗ: Як пройти мамографію безоплатно?

Рак молочної залози – одне з найпоширеніших онкозахворювань серед жінок. Проте рання діагностика значно підвищує шанси на одужання і дає можливість врятувати тисячі життів. У разі виявлення раку молочної залози на першій стадії шанси вилікуватись складають понад 95%.

10:40 14.09.2022

Епідемічна ситуація щодо поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в Житомирській області за 36 тиждень ( 05.09-11.09.2022)

Захворюваність COVID-19 в Житомирській області щотижня продовжує зростати. Всього з початку пандемії зареєстровано 202083 випадки, показник на 100 тисяч населення становить 16820,4.

16:48 12.09.2022

Житомирська ОВА звертає увагу: в області почастішали випадки шахрайства зі збором коштів на гуманітарну допомогу

Впродовж тижня до підприємств та громадських організацій Житомирської області надходили фейкові «звернення», нібито від Житомирської ОВА з проханням перерахувати кошти на підтримку бригад Збройних Сил України.

11:20 08.09.2022

Віднині всі програми підтримки аграріїв – на єдиній онлайн-платформі

Як повідомляє Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА, віднині всі програми підтримки аграріїв – на єдиній онлайн-платформі  Державний аграрний реєстр (dar.gov.ua).

13:55 31.08.2022

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Цей день відзначається в країні щорічно відповідно до Указу Президента України № 621/2019 від 23.08.2019 задля гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

08:09 29.08.2022