«Скажи чесно, ти як?»

Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу. Але в наш час цей запас стійкості швидко виснажується через війну та невизначеність. А нам усе ще треба дбати про близьких та працювати на перемогу.

13:39 04.07.2023

Як підтримувати своє ментальне здоров’я під час війни

Ментальне здоров’я, за визначенням ВООЗ, — стан добробуту, у якому людина реалізує свої здібності, може протистояти стресам у житті, продуктивно та результативно працювати, а також робити внесок у суспільне життя.

11:02 30.06.2023

Правила щодо захисту бездимного середовища

З 11 липня 2022 року Законом України № 1978-ІХ запроваджено додаткові правила щодо захисту бездимного середовища. Відтак, розширено перелік тютюнових виробів, які забороняється курити, перелік місць, де куріння заборонено, забороняється в тому числі й будь-яка реклама, спонсорство та стимулювання продажу, та вводяться додаткові обмеження щодо торгівлі тютюновими виробами.

16:18 28.06.2023

Цифровий освітній центр Горщиківської громади відкрив свої двері для відвідувачів

Сьогодні, 27.06.2023 р. Цифровий освітній центр Горщиківської громади прийняв перших відвідувачів. Всіх радо зустріла адміністратор центру Загороднюк Тетяна. З вітальним словом до присутніх звернулися голова Горщиківської сільської ради Олексій Туровський та директор Горщиківського ліцею Тиць Олег Вікторович.

14:58 27.06.2023

ЩО РОБИТИ У РАЗІ РАДІАЦІЙНОЇ АВАРІЇ?

Країна-терористка — російська федерація не дотримується жодних законів та правил ведення війни. Підрив Каховської ГЕС – чергове підтвердження цих слів. Ризик того, що росіяни вчинять черговий теракт – на Запорізькій АЕС – залишається високим, тож не завадить знати, що робити у разі, якщо у вашій місцевості трапилася радіаційна аварія.

09:44 27.06.2023

«У що я вірю?», «Чого я хочу?», «Яка я людина?»

Коли чергова криза вибиває ґрунт з-під ніг, можна відчути, що ви більше не знаєте, ким ви є. Зібрати себе заново — справжній виклик, і почати цю роботу можна з визначення своїх цінностей.

09:43 27.06.2023