БІЛЬШІСТЬ ШАХРАЙСЬКИХ ФІШИНГОВИХ САЙТІВ ПОХОДЯТЬ З РФ – ЦЕНТР КІБЕРЗАХИСТУ НБУ

Щодня в Україні за посиланнями на фішингові сайти переходять у середньому 10 000–15 000 громадян, всі ці люди потенційно можуть стати жертвами шахраїв. Приблизно дві третини з виявлених Центром кіберзахисту НБУ фішингових сайтів (68%) походять з рф. Значна частина цих ресурсів пропонують українцям оформити грошову допомогу!

14:47 05.07.2023

Безпеки ООН 1325 “Жінки. Мир. Безпека” в умовах війни

В місті Києві Директорка департаменту соціального захисту Житомирської ОВА  Олена Грищук взяла участь у дводенному Національному форумі “Національний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325: реалізація на національному та місцевому рівнях в умовах війни”.

14:45 05.07.2023

ПОРЯДОК САМОСТІЙНОЇ ПОДАЧІ ТА ОНОВЛЕННЯ ОСОБИСТИХ ДАНИХ У ТЦК ТА СП ДЛЯ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ, ПРИЗОВНИКІВ ТА РЕЗЕРВІСТІВ

«Три кити», на яких ґрунтується державна політика щодо оборони країни, зокрема питання, які стосуються військового обліку, це Закони України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про оборону України», «Про військовий обов’язок і військову службу»

13:47 04.07.2023

Поширені сценарії телефонного шахрайства

Шахраї телефонують та представляються працівниками служби безпеки банку та виманюють у громадян конфіденційну інформацію про їхні картки та рахунки, що потім дає можливість привласнити кошти громадян.

13:45 04.07.2023

Що таке гепатит А: симптоми та лікування

Гепатит А — вірусне захворювання печінки, яке часто називають хворобою брудних рук. Ця інфекція також відома як “хвороба Боткіна”. Збудник потрапляє в організм людини через заражену їжу, воду та при тісному фізичному контакті з інфікованою людиною.

13:44 04.07.2023

Фінансовий номер

Фінансовий номер телефону – це номер, прив’язаний до банківських рахунків.

13:43 04.07.2023

#ТиЯк: Як ставити цілі, щоб їх досягати

Що б не відбувалося довкола, ставте перед собою цілі. Вони допоможуть концентрувати дії та енергію, знизять відчуття невизначеності. Що більше орієнтирів — то легше долати шторм.

13:41 04.07.2023

Телефонне шахрайство. Що робити?

Телефонне шахрайство – це вид шахрайства, коли шахрай телефонує і переконує жертву повідомити особисту, фінансову чи конфіденційну інформацію або переказати гроші.

13:40 04.07.2023