Дата: від до Скинути

Ворожі хакери атакують критичну інфраструктуру України: працювати над посиленням захисту треба постійно

Від 2022 року до сьогодні Урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA, яка діє при Держспецзв’язку, в ручному режимі опрацювала та дослідила понад 3 000 кіберінцидентів і кібератак.

09:40 27.06.2023

#ТиЯк: Як себе підтримати? Практика вдячності

Як часто ви чуєте «дякую»? Чи не забуваєте дякувати рідним, колегам або ж хлопчині, який притримав двері у метро? А коли востаннє дякували собі? І не кажіть, що немає за що.

13:25 22.06.2023

Вшануємо пам’ять Героя, який віддав своє життя за Україну, за кожного з нас

24 червня в Коростенському районі відбудеться прощання і поховання воїна-захисника України тп міста-героя Маріуполя, солдата ОЗСП «Азов», уродженця с. Вигів Горщиківської територіальної громади Коростенського району – Євгенія Сергійовича Горбатого «Дуче», 10.06.1993 р.н.

12:12 22.06.2023

ВАРТО ЗНАТИ!

Департамент запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України радить українцям вивчити знаки евакуації, заборони, пожежного обладнання та попереджувальні знаки.

11:08 21.06.2023

#ТиЯк? Чекати "кращих часів" - марна ідея

Час від часу ви пишете, що тривожність неможливо подолати у такі часи. Але важливо знати, що тривога є різна. Є здорова і необхідна — та, що мобілізує у моменти реальної небезпеки. А є нав’язлива і безкінечна, немов гудіння у голові 24/7, навіть коли вам нічого не загрожує. Нездорова тривога змушує очікувати, що от-от станеться щось погане; виснажує вас, змінює вас як людину і рухає у лапи тривожних розладів.

11:07 21.06.2023

Ти як? Знайомтесь і користуйтесь – “Аптечка психологічної самодопомоги”

Пропонуємо вашій увазі “Аптечку психологічної самодопомоги“. Аптечку підготовлено на основі матеріалів ВООЗ, «Довідника безбар’єрності» та за експертної підтримки Інституту психічного здоров’я Українського Католицького Університету в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”.

15:07 20.06.2023

#Stopшахрайство: Як не стати жертвою шахраїв в інтернеті та що робити, якщо ви потрапили у пастку

Важко уявити сучасний світ без інтернету. Всесвітня павутина заполонила мало не всі сфери життя. А у 2020 році у зв’язку із поширенням коронавірусу сфери торгівлі та послуг поступово перекочували в систему online.

12:57 19.06.2023