Дата: від до Скинути

Горщиківська сільська рада, Горщиківський будинок культури, гурт «Намисто» щиро співчуває родинам загиблих. ВІДЕО

В ці скорботні дні всі наші думки, всі почуття лише про одне – щодня в Україні гинуть Герої-захисники, мирні люди, діти, люди похилого віку. Ми намагаємось триматись, бути згуртованими, сильними, мужньо переносити втрати. Ми віримо у Перемогу України та нашого народу над окупантами.

12:35 16.01.2023

Навушники: дуже зручно, але не дуже безпечно

У сучасному житті багато хто (особливо підлітки й молодь) використовує у побуті навушники до смартфона. Завдяки цьому аксесуару дуже зручно слухати музику, аудіокниги, наукові лекції та інші звукові файли.  Сьогодні для багатьох життя без навушників навіть  уявити складно. Вітм,  попри безперечну зручність --  навушники не такі безпечні, як це здається на перший погляд. У чому конкретно полягає шкода від навушників, і як її уникнути?

14:45 12.01.2023

Харчування взимку: 8 корисних порад

На календарі й надворі – зима. Вона цього року мінлива: то мороз – то відлига й плюсова температура. Втім, зимовий сезон так чи інакше впливає на стан нашого здоров’я.  У зимовий час організм людини відчуває колосальну нестачу світла й тепла, унаслідок чого сповільнюються обмінні процеси.  Через це багато людей відчувають взимку  млявість, швидку втомлюваність і поганий настрій.

14:43 12.01.2023

З 1 січня 2023 року фінансування страхувальників для виплат по лікарняних здійснюватиме Пенсійний фонд України

З 1 січня 2023 року уповноваженим органом в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з  тимчасовою втратою працездатності є Пенсійний Фонд України.

10:59 06.01.2023

До уваги страхувальників!

Для обліку страхових коштів на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Головним управлінням Пенсійного фонду України в Житомирській області, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2022 року № 1323 «Деякі питання забезпечення здійснення страхових виплат та надання соціальних послуг за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням», відкрито розрахунковий рахунок у філії – Житомирське управління АТ «Ощадбанк».

10:57 06.01.2023

УВАГА! Продаж алкоголя особам у військовій формі заборонена!

На виконання розпорядження голови Ради оборони Житомирської області від 01.06.2022 № 48 «Про введення в дію рішення ради оборони від 01.06.2022» та від 16.11.2022 №82 «Про введення в дію рішення ради оборони від 16.11.2022» введено у дію рішенням Ради оборони Житомирської області «Про забезпечення здійснення заходів правового режиму воєнного стану», на території Житомирської області ЗАБОРОНЕНО продаж алкогольних напоїв особам у військовій формі під час дії правового режиму воєнного стану, а також посилено контроль щодо ПОВНОЇ ЗАБОРОНИ продажу алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та напоїв, вироблених на спиртовій основі, особам, котрі одягнені у формений одяг військовослужбовців та інших правоохоронних органів, представникам добровольчих формувань, які залучені до несення служби.

13:33 04.01.2023

Чому важливо вакцинувати дитину проти менінгокока якомога раніше?

Менінгококи — це бактерії, які спричиняють такі хвороби, як менінгіт, менінгоенцефаліт, менінгококцемію тощо. Менінгіт — запалення оболонки головного та спинного мозку. Захворювання передається повітряно-крапельним шляхом, і близько 10% людей у різний час можуть бути безсимптомними носіями. Без вчасного лікування 50% випадків закінчуються летально.

13:32 04.01.2023

Увага! Генератори - небезпечні!

Щоб не сталося біди - суворо дотримуйтеся елементарних правил безпеки під час використання!Основні правила використання генераторів:

13:03 03.01.2023

За самовільну порубку лісу на території Горщиківського лісництва покарано жителя села Поліське

За 2022 рік Коростенський районний суд виніс два вироки за самовільну порубку дерев. Одну самовільну порубку було виявлено на території Горщиківського лісництва. Тоді жителя села Поліське Коростенського району затримали на місці злочину. Своїми діями він завдав збитків державі на суму понад 57655,11 гривень.

13:00 03.01.2023