Дата: від до Скинути

Відеокоментар щодо вступу до Гвардії наступу від начальника Коростенської РВА Юрія Тарасюка

Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час наступу.

14:53 06.02.2023

#ГвардіяНаступу. МВС розпочало формування штурмових бригад «Гвардія наступу»

Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час майбутнього наступу.

14:52 06.02.2023

Україна потребує тих, хто готовий стати на захист рідного краю!

Запрошуємо – патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян – військовозобов’язаних віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку – приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ.

12:24 01.02.2023

Учениця 5-го класу Горщиківського ліцею Софія Іскоростенська передала гроші з колядок на ЗСУ

Діти України – за час війни вони стали такими дорослими, що часом стають прикладом гарних вчинків для кожного з нас. Завмирає серце від їх відповідальності, розуму, сердечності.

13:50 30.01.2023

Сьогодні — Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. В цей день в 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.

16:11 27.01.2023

В Україні триває створення Національного корпусу кримськотатарської мови

Мінреінтеграції ініціювало створення Національного корпусу кримськотатарської мови у межах реалізації Стратегії розвитку кримськотатарської мови на 2022-2032 роки. Це онлайн-платформа для дослідження мови, що працюватиме на основі даних із текстових матеріалів кримськотатарською.

15:51 27.01.2023

Увага! Генератори - небезпечні!

Щоб не сталося біди - суворо дотримуйтеся елементарних правил безпеки під час використання!Основні правила використання генераторів:

15:20 27.01.2023

У Житомирі провели обласний тренінг «Фахівець з національно-патріотичного виховання»

З 17 по 19 січня Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА/ОВА спільно з громадською організацією “Молодіжний інтеграційний центр” проведено обласний тренінг для спеціалістів, які відповідають за реалізацію національно-патріотичного виховання в органах місцевого самоврядування “Фахівець з національно-патріотичного виховання”.

14:40 23.01.2023

«Збережи усмішку дитині»: діти ВПО можуть безоплатно отримати профілактику та лікування карієсу по всій Україні

Стартував благодійний проєкт «Збережи усмішку дитині». Діти (віком до 12 років) вимушених переселенців (внутрішньо переміщених осіб) або військовослужбовців ЗСУ, можуть безоплатно отримати діагностику, профілактику та лікування карієсу в різних містах країни.

09:56 19.01.2023