З нового року змінився порядок виплат за державним соціальним страхуванням

3 1 січня 2023 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України № 1350, якою внесено зміни до постанови Кабміну № 1266 «Про обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням».

12:59 03.01.2023

До Житомирщини надійде 250 підручників для осіб з особливими освітніми потребами

Всього в усі регіони країни роз’їдеться 3 692 підручників збільшеним шрифтом з української літератури для учнів 5 класу спеціальних закладів загальної середньої освіти та 22 723 підручники шрифтом Брайля для учнів 5, 8 та 9 класів.

14:15 23.12.2022

З січня в Україні стартує програма по безкоштовній заміні лампочок старого зразка на енергозберігаючі LED-лампи

З нового року кожен повнолітній громадянин України зможе безкоштовно отримати 5 світлодіодних ламп на заміну старих ламп розжарювання. І в такий спосіб зробить свій внесок у допомогу енергетикам щодо балансування електросистеми України. Про це зазначила Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економіки України Юлія Свириденко у прямому ефірі Національного телемарафону.

09:49 22.12.2022

Фахівець Коростенського МЦ з надання БВПД надала консультації жителям Горщиківської ТГ

З метою підвищення проінформованості про права та пільги вимушених переселенців, якої потребує дана категорія громадян було організовано та проведено правопросвітницький захід для осіб, які перемістилися з територій адміністративно-територіальних одиниць, на яких проводяться бойові дії та проживають в с.Горщик Горщиківської ОТГ.

18:18 21.12.2022

Зрубав незаконно ялинку – заплати понад 1000 гривень!

В передноворічний період державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу спільно з працівниками правоохоронних органів, державної лісової охорони буде посилено контроль за охороною лісів від незаконних рубок хвойних насаджень. Заходи з виявлення правопорушників проводитимуться в лісових масивах і в місцях продажу ялинок.

11:00 13.12.2022

Переохолодження: його наслідки і методи попередження

Всі ми розуміємо, що зима буде дуже важкою. На жаль, ми маємо бути готовими до будь-яких сценаріїв. Зокрема, маємо знати, як ідентифікувати переохолодження та яку домедичну допомогу потрібно надати постраждалому, щоб не нашкодити.

12:53 09.12.2022

Жителі Житомирщини можуть звернутися на Національні гарячі лінії для захисту прав жінок та дітей

З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну питання захисту прав та інтересів дітей і жінок в умовах воєнного стану стоїть особливо гостро та є надзвичайно важливим для всієї спільноти демократичних правових держав.

13:07 02.12.2022

#БережиСебе: інформаційні постери від МОЗ розповідають про цінність здоров’я

Міністерством охорони здоров’я України спільно з громадською організацією «INSCIENCE» за фінансової підтримки Світового банку та Швейцарської конфедерації реалізується комунікаційна кампанія «Бережи себе».

13:17 30.11.2022