Зміни у порядку надання житлових субсидій з грудня 2022 року

З метою врегулювання найбільш актуальних питань щодо надання населенню житлових субсидій в умовах воєнного стану Урядом у вересні поточного року прийнято рішення щодо передання функцій з призначення, нарахування і виплати житлових субсидій від органів соціального захисту населення до органів Пенсійного фонду України.

10:04 25.11.2022

Консультаційний центр Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надає допомогу за принципом «єдиного вікна»

Повномасштабний напад росії на Україну зробив мільйони людей біженцями. Європа відкрила свої кордони і тисячі сімей із маленькими дітьми змогли відчути себе у безпеці.

12:08 16.11.2022

#ПлатформаСвідок: воєнний щоденник українців, що збирає докази злочинів росіян

Українці разом із американською фундацією AI for good Foundation створили неприбуткову гуманітарну платформу Svidok.org. Це – персональний воєнний щоденник, де кожен українець анонімно може поділитися своїм воєнним досвідом. Думки, світлини з рідних міст, спогади, переживання.

15:31 15.11.2022

В Україні працюють Національні гарячі лінії для захисту прав жінок та дітей

З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну питання захисту прав та інтересів дітей і жінок в умовах воєнного стану стоїть особливо гостро та є надзвичайно важливим для всієї спільноти демократичних правових держав.

10:04 04.11.2022

На Житомирщині ВПО перевірятимуть за місцем проживання

Як повідомляє ГУ Національної сервісної служби у Житомирській області, з початку збройної агресії рф проти України майже 110 000 внутрішньо переміщених осіб, які евакуювалися через дії російських окупаційних військ, пройшли реєстрацію за місцем тимчасового проживання в області. Наразі на Житомирщині проживає 71 000 переселенців.

08:25 03.11.2022