Дата: від до Скинути

Віктор Градівський: За час війни Житомирщина збільшила зовнішньоторговельні операції зі Словаччиною

Під головуванням Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної відбулось онлайн-засідання Української частини Українсько-словацької Змішаної Комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва, до складу якої входить заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віктор Градівський.

09:55 31.10.2022

Якщо ви перебували на тимчасово окупованих територіях та постраждали від торгівлі людьми, – інформує Мінсоцполітики

Серед осіб, які проживали на тимчасово окупованих територіях України, звільнених Збройними Силами України, ймовірно, можуть бути постраждалі від торгівлі людьми.

11:58 28.10.2022

До уваги ВПО та людей з інвалідністю! Відтепер доступний шеринг документів у Дії

Про це інформує Міністерство цифрової траснформації України. Так, в усіх управліннях соціального захисту населення (УСЗН) доступна функція шерингу документів у застосунку Дія. Нею можна скористатися при оформленні допомоги для ВПО та довідки для перетину кордону людям з інвалідністю.

11:48 28.10.2022

Попіклуйтеся про справність пічного опалення у ваших оселях!

Україну поступово починають охоплювати холоди. Намагаючись обігріти свої домівки, люди часто ігнорують загальні правила пожежної безпеки, що призводить до загорянь. Восени традиційно зростає кількість пожеж, пов’язаних з порушенням правил користування та несправністю пічного опалення чи плит на твердому паливі. Крім того, не варто забувати, що в сільській місцевості піч залишається найпоширенішим та головним джерелом обігріву.

16:51 19.10.2022

Лікарі поруч: що треба знати про медпослуги для ВПО під час воєнного стану

Інформація для тих, хто переїхав чи вимушено змінив місце проживання. Надання первинної медичної допомоги внутрішньо переміщеним особам в умовах воєнного стану Міністерство охорони здоров’я України врегулювало окремим наказом. Він стосується тих осіб, які переїхали чи вимушено змінили місце проживання.

14:09 19.10.2022

За тиждень стартують аукціони з приватизації об’єктів державного майна на Житомирщині

Фонд державного майна України та його регіональні підрозділи продовжують роботу щодо посилення курсу на приватизацію об’єктів державного майна з метою ефективного залучення інвестицій та збільшення бюджету країни, що посилює економічну безпеку України в цей нелегкий час.

16:49 11.10.2022

Рекомендації зі збереження заряду смартфона

Через ракетні обстріли 10 жовтня порушене енергопостачання по всій країні, чимало громадян залишились без світла. Держспецзв'язку публікує рекомендації щодо налаштування та використання смартфонів, які допоможуть максимально довго залишатись на зв?язку.

16:48 11.10.2022

Пройдіть навчання з підприємництва та отримайте нові знання ведення бізнесу

Ресурсний центр ГУРТ, в межах проєкту Міжнародної організації праці (МОП) «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування Міністерства закордонних справ Данії, продовжує безоплатне навчання для майбутніх підприємців та підприємців-початківців, які бажають отримати нові навички ведення підприємницької діяльності, започаткувати чи розвинути власну справу, навчитися писати бізнес-план, взяти участь у тренінгу «Розпочни свій бізнес».

10:03 05.10.2022